Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie   

Biuro Obsługi Klienta  tel. (82) 565 08 92                              sekretariat@word.chelm.pl
Dział Szkoleń  tel. (82) 565 08 90, 91                                     szkolenia@word.chelm.pl

Dzień Kobiet – Akcja Komendy Miejskiej Policji w Chełmie oraz WORD w Chełmie

Dzisiejszy poranek w dzień „Święta Kobiet” był doskonałą okazją do promocji bezpiecznych zachowań na drodze. Policjanci wspólnie z egzaminatorem nauki jazdy prowadzili kontrole pojazdów. Kobiety, które zostały zatrzymane do kontroli drogowej otrzymywały kwiaty. Ten drobny gest wywoływał uśmiech na ich twarzach.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Chełmie przeprowadzili dzisiaj działania skierowane na bezpieczeństwo na drodze. Ich celem było propagowanie bezpiecznej jazdy. Funkcjonariusze zwracali uwagę na zapięte pasy bezpieczeństwa, stan techniczny pojazdów oraz trzeźwość kierujących.

Dzisiejsze działania skierowane były przede wszystkim do kobiet, w związku z obchodami dzisiejszego święta. Policjanci przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie wręczał, zatrzymanym do kontroli drogowej paniom, kwiaty.

Tego typu inicjatywy mają uświadomić wszystkim, jak bardzo ważna jest znajomość przepisów ruchu drogowego i ich przestrzeganie.

ZAPISZ SIĘ NA EGZAMIN

WORD CHEŁM

Skip to content