Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie   

Biuro Obsługi Klienta  tel. (82) 565 08 92                              sekretariat@word.chelm.pl
Dział Szkoleń  tel. (82) 565 08 90, 91                                     szkolenia@word.chelm.pl

Relacja z eliminacji powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych w Chełmie

W dniu 27 kwietnia br. na terenie naszego Ośrodka odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych z powiatu chełmskiego.
Formuła tego wydarzenia zobowiązuje jego organizatorów do przeprowadzenia wśród uczestników turnieju testu teoretycznego z wiedzy o przepisach ruchu drogowego, konkurencji poświęconej zasadom udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz konkurencji praktycznych, polegających na jeździe rowerem po torze przeszkód.
Wszystkie powyżej wymienione elementy znalazły się w repertuarze trudności, z jakimi musieli się zmierzyć młodzi uczestnicy zawodów, nad którymi organizacyjną pieczę sprawowała Komenda Miejska Policji w Chełmie, Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc w Chełmie oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie.
Nasz Ośrodek zapewnił zaplecze lokalowe dla biura zawodów, a jego pracownicy udostępnili rowery i motorowery oraz umożliwili przeprowadzenie konkurencji rowerowych w tutejszym Miasteczku Ruchu Drogowego oraz przygotowali tor przeszkód  i trasę do jazdy motorowerem, a także do jazdy sprawnościowej samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”.
Dyrektor WORD-u W Chełmie ufundował ponadto nagrody rzeczowe dla laureatów turnieju w konkurencjach indywidualnych i drużynowych, a także elementy odblaskowe i reklamowe dla wszystkich uczestników zawodów.
Turniej przebiegał w duchu zdrowej sportowej rywalizacji.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców w 2 kategoriach.
Indywidualnie:
1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Stawie;
2 i 3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie;
Drużynowo:
1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Stawie;
2 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Chełmie;
3 miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8 w Chełmie.

Serdecznie gratulujemy laureatom turnieju i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, udostępnionej poniżej.

ZAPISZ SIĘ NA EGZAMIN

WORD CHEŁM

Skip to content