Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie   

Biuro Obsługi Klienta  tel. (82) 565 08 92                              sekretariat@word.chelm.pl
Dział Szkoleń  tel. (82) 565 08 90, 91                                     szkolenia@word.chelm.pl

DZIAŁANIA BRD W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIERZBICY

W dniu 16 lutego 2024 r. pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie odwiedzili nauczycieli oraz uczniów najmłodszych klas Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy.
Podczas dwóch sesji spotkań z podopiecznymi szkoły przeprowadzone zostały pogadanki na temat przepisów ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki dotyczącej bezpiecznego poruszania się po drogach publicznych oraz w bliższej i dalszej okolicy domu.
W trakcie prelekcji Koordynatora z naszego Ośrodka, wzbogaconej przygotowaną przez niego prezentacją multimedialną, dzieci miały możliwość zapoznania się ze znaczeniem podstawowych znaków drogowych i sygnalizatorów świetlnych, a także przećwiczyły w praktyce na przywiezionym przez nas mobilnym miasteczku ruchu drogowego zasady prawidłowego poruszania się po przejściu dla pieszych oraz po poboczu jezdni.
Na zakończenie spotkania wszyscy jego uczestnicy otrzymali gadżety odblaskowe, ufundowane przez p. Dyrektora WORD-u w Chełmie.
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia, mając nadzieję, iż przyczyni się ono do poprawy bezpieczeństwa na drogach naszych najmłodszych pociech.

ZAPISZ SIĘ NA EGZAMIN

WORD CHEŁM

Skip to content