logo

 

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w WORD Chełm

W ramach obchodów Dnia Otwartego Funduszy Europejskich w WORD Chełm zapraszamy serdecznie w dniu 19 maja br. do siedziby naszego ośrodka usytuowanego przy ulicy Bieławin 2A na szczególne atrakcje związane z ćwiczeniami na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego oraz na próbne egzaminy na poszczególne kategorie motocyklowe.

Miasteczko Ruchu Drogowego, którego budowa została dofinansowana z funduszy unijnych będzie dostępne dla dzieci i młodzieży szkolnej. W tym dniu będzie okazja aby pod okiem doświadczonych funkcjonariuszy policji sprawdzić swoje umiejętności jazdy rowerem oraz skuterem.

Zapraszamy także wszystkie chętne osoby, które są w trakcie szkolenia na poszczególne kategorie motocyklowe i przygotowują się do egzaminu państwowego, aby przystąpiły do nieodpłatnego egzaminu próbnego na placu manewrowym WORD. Egzamin zostanie przeprowadzony przez uprawnionego instruktora prowadzacego szkolenie przy użyciu motocykla, który stanowi własność Ośrodka Szkolenia Kierowców.

Serdecznie zapraszamy do siedziby Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Chełmie w dniu 19 maja, w godzinach od 9.00 do 15.00.

Więcej informacji na temat Dni Otwartych Funduszy Europejskich znajdą Państwo na stronie dniotwarte.eu.

 

Chełm, dnia 15 maja 2017r.